Nechajte si poradiť vašimi ušami
Úvod

Ochrana osobných údajov     © 2019 Zalan Schuster

Projektory, plátna:

EPSON EH-TW9300W


Očarujúca kvalita obrazu na jedinečný zážitok domáceho kina


Vďaka vysielaču WiHD tohto projektora môžu milovníci filmov tráviť viac času užívaním si ohromujúceho obrazu a menej sa starať o káble. Obsahuje množstvo funkcií, ktoré zabezpečujú fantastický obraz s dynamickým kontrastným pomerom 1 000 000:1, technológiou vylepšenia 4K, technológiou 3LCD a podporou UHD BD a HDR. S motorizovanou optikou je navyše nastavenie rýchle, presné a jednoduché.


Mimoriadna flexibilnosť umiestnenia v akomkoľvek prostredí a funkcie, ktoré poskytujú skutočný kinozážitok priamo u vás doma


Hľadáte dokonalú flexibilnosť pri inštalácii? Naša inštalácia je rýchla a jednoduchá vďaka prvotriednemu pomeru optického priblíženia a neuveriteľne širokému rozsahu posunu objektívu až o ±96,3 % na vertikálnej osi a ±47,1 % na horizontálnej osi. Navyše, napájané priblíženie, zaostrenie a posun objektívu dokážu uložiť až 10 rozličných polôh, aby ste mohli jednoduchým stlačením tlačidla prepínať medzi rôznymi pomermi strán obrazu. Toto vysokokvalitné optické priblíženie umožňuje používať aj kratšie káble, vďaka čomu sa minimalizuje možnosť degradácie signálu. Projektor navyše možno kalibrovať na profesionálne štandardy ISF a dosiahnuť tak dokonalý obraz.


Užívajte si až sedem rokov zábavy2


Vďaka životnosti lampy až 5 000 hodín2 môžete pozerať film každý deň počas nasledujúcich siedmich rokov bez toho, aby ste ju museli vymeniť. Projektory Epson sú známe svojou spoľahlivosťou, takže sa nemusíte báť, že by vám unikla čo len minúta z vášho obľúbeného filmu, hry alebo programu.


Farebný jas (farebný svetelný výkon) meraný v súlade s normou IDMS 15.4. Farebný jas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania. Popredné projektory Epson 3LCD v segmente domácej zábavy (720p a 1080p) v porovnaní s poprednými jednočipovými projektormi DLP, na základe údajov NPD z júna 2013 až mája 2014.


** Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2015.


† 3D rádiofrekvenčné (RF) okuliare s aktívnymi uzávierkami od spoločnosti Epson sú súčasťou Iniciatívy za okuliare Full HD 3D


Kľúčové funkcie


Bezdrôtové domáce kino: Vysielač 4K WiHD, vylepšenie 4K, Full HD s podporou UHD BD a HDR

Plynulá, rýchla akcia: Technológia interpolácie snímok a zdokonaľovania detailov

Pozerajte filmy denne počas 7 rokov1: Životnosť lampy 5 000 hodín v úspornom režime

Úplne motorizovaná optika: Elektronické priblíženie, zaostrenie a posun objektívu

Široký posun objektívu: Vertikálne ±96,3 % a horizontálne ±47,1 %


3699,- € /ks    Cena verzie: čierna


záruka: 2 roky


Stiahnite si manuál