Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Subwoofery, centrálne reproduktory:

Dynaudio Confidence Center II Signature


Najvytríbenejšie a najlepšie znejúce Confidence Center Signature v histórii tohto radu.


Dynaudio Confidence Center II Signature zaisťuje najvyššiu úroveň v multi-kanálovom zapojení v rovnako vysokej kvalite zvuku ako ostatné modely radu Confidence II.

Center II integruje dva párované výškové reproduktory Esotar ² s dvoma stredobasovými reproduktormi, špecificky uloženými na dosiahnutie dokonale riadeného rozptylu zvuku.

Extrémne tuhá konštrukcia ozvučnice má v sebe integrovaný uhlovo nastaviteľný podstavec.


Nové, dokonalejšie doladenie a skúsenosti z vytvárania výnimočných reprosústav Dynaudio Sapphire a Consequence Ultimate Edition následne pomohlo k zrodu radu Confidence II. Vlastný výber vysoko výkonných reproduktorov a najprecíznejšie ručne spracovaná dyha nové modely Confidence ešte viac zdokonaľuje.


Každý model tejto rady disponuje najlepším Dynaudio Esotar2 výškovým reproduktorom s neodymovým magnetom. Najnovšia verzia tohto reproduktora je ďalej optimalizovaná pomocou presného Dynaudio povlaku membrány výškového reproduktoru k zvýšeniu výnimočne hladkej odozvy a pre autentickú reprodukciu všetkých aj najjemnejších hudobných detailov.

Výhybka je optimalizovaná, ale vnútorné vedenie bolo úplne inovované. Tieto upgrady tvoria podstatu druhej generácie modelov s označením Confidence II.


Esteticky čisté ale technicky vyspelejšie Dynaudio Confidence Center II Signature kombinuje unikátne štíhlu ozvučnicu s inovatívnym dizajnom.

Úplne nový dizajn Confidence II definuje prednú časť reprosústavy ako samostatný dizajnový prvok v jeho samotnej podstate. Predsadená mohutná čelná stena, v ktorej sú uchytené reproduktory, je vyrobená z viacvrstvového materiálu s vysokou hustotou čo minimalizuje prenos vibrácií do vlatnej ozvučnice.


Modely Dynaudio Confidence II Signature sú exkluzívne k dispozícii v tmavo hnedej Mocca alebo tmavo červenej Bordeaux dyhe s povrchovou úpravou klavírneho laku s vysokým leskom. Confidence Signature hrdo nesú na zadnej strane hliníkovú dosku s podpisom zakladateľa spoločnosti Dynaudio a dnes jediného majiteľa, Wilfrieda Ehrenholza.


Objednať sa na posluch


záruka: 10 rokov

7300 €        Cena verzie: dyha mocca vysoký lesk, dyha bordeaux vysoký leskTechnické špecifikácie:

Citlivosť 87 dB (2,83 V/1 m) .

IEC príkon 300 W.

Impedancia 4 Ohm.

Frekvenčná krivka 40 Hz – 22 kHz (± 3 dB).      

Typ ozvučnice 2 pásma + zadný basreflex.

Umiestnenie: stojan, polica.

Hmotnosť 20 kg.

Rozmery (W x H x D)      800 x 270 x 360 mm.


Na obrázku je stojan Center Base 2,

ktorý je možné dokúpiť za 450 €.