Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2021 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Stĺpové reproduktory:

Dynaudio Confidence C2 Platinum


Najvytríbenejšie a najlepšie znejúce Dynaudio Confidence C2 Platinum v histórii tohto radu.


Dynaudio Confidence C2 Platinum minimalizuje reflexie (odrazy zo stien, stropu a podlahy) - s DDC technológiou s elegantným štíhlym tvarom.

Dva výškové reproduktory Dynaudio Esotar ² a dva stredobasové so špeciálnou Kapton cievkou sú dokonale zlúčené s pokročilou výhybkou a predstavujú ucelený a dokonale vyvážený zvuk.


Posledným doladením sa stali nové Dynaudio Confidence C2 Platinum najlepšie znejúcimi Confidence v histórii tejto série vôbec.

Inšpiráciu čerpá Confidence Signature Projekt u zakladateľa spoločnosti Dynaudio - Wilfrieda Ehrenholza, ktorý mal ambície to najlepšie vždy ešte vylepšiť.


Nové, dokonalejšie doladenie a skúsenosti z vytvárania výnimočných reprosústav Dynaudio Sapphire a Consequence Ultimate Edition následne pomohlo k zrodu radu Confidence Platinum. Vlastný výber vysoko výkonných reproduktorov a najprecíznejšie ručne spracovaná dyha nové modely Confidence ešte viac zdokonaľuje.


Každý model tejto rady disponuje najlepším Dynaudio Esotar2 výškovým reproduktorom s neodýmovým magnetom. Najnovšia verzia tohto reproduktora je ďalej optimalizovaná pomocou presného Dynaudio povlaku membrány výškového reproduktoru k zvýšeniu výnimočne hladkej odozvy a pre autentickú reprodukciu všetkých aj najjemnejších hudobných detailov.

Výhybka je optimalizovaná, ale vnútorné vedenie bolo úplne inovované. Tieto upgrady tvoria podstatu tretej generácie modelov s označením Dynaudio Confidence Platinum.


Esteticky čisté ale technicky vyspelejšie Dynaudio C2 Platinum kombinujú unikátne štíhlu ozvučnicu s inovatívnym dizajnom.

Úplne nový dizajn Dynaudio Confidence Platinum definuje prednú časť reprosústavy ako samostatný dizajnový prvok v jeho samotnej podstate. Predsadená mohutná čelná stena, v ktorej sú uchytené reproduktory, je vyrobená z viacvrstvového materiálu s vysokou hustotou, čo minimalizuje prenos vibrácií do vlastnej ozvučnice.


Modely Dynaudio Confidence Platinum sú exkluzívne k dispozícii v tmavo hnedej Mocca, tmavo červenej Bordeaux, Palisander alebo čiernej dyhe s povrchovou úpravou klavírneho laku s vysokým leskom.


Objednať sa na posluch


záruka: 2 rokov


13000 € / pár     Cena verzie: dyha mocca vysoký lesk, dyha bordeaux vysoký lesk, palisander vysoky leskl, čierny klavirny lesk


Technické špecifikácie:

2x28mm výškový reproduktor Esotar2.

2xbasový reproduktor, 17cm MSP každý s 75mm hliník. cievkou pre hlboké a presné basy od 28Hz.

Nový kôš z tlakovo liateho hliníka koncipovaný pre väčšiu tuhosť a nižšiu rezonanciu.

Kmitacia cievka navinutá hliníkovým drôtom (šesťuholníkového prierezu) na novom Black Kapton ® Former pre zvýšenú zaťažiteľnosť.

Výhybka so silnými sklenými vláknami PCB s extra hrubou meďou. Kondenzátory s nízkou stratou

dielektrika. Zero kompresné rezistory s tepelnou väzbou na chladiče.

Tlmivky navinuté na vzduchové jadrá.

Citlivosť 87 dB (2,83 V/1 m).

IEC príkon 300 W. Impedancia 4 Ohm.

Frekvenčná krivka 28 Hz – 25 kHz (± 3 dB).      

Typ ozvučnice 2 pásma + zadný basreflex.

Deliaca frekvencia: 2200 Hz.

Rozmery (W x H x D)      238/420 x 1550 x 445 mm.

Hmotnosť 40 kg.