Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

GIK Acoustics Scopus Tuned Trap

Hlavným cieľom akustických riešení vo väčšine miestností je zníženie nízkofrekvenčných časov doznievania a zlepšenie frekvenčnej krivky bez pretlmenia horných frekvencií. Odporúčame začať so širokopásmovými pascami basov (napr. Soffit, Monster, Tri Trap, 244) na celkový čas doznievania, frekvenčnú krivku, elimináciu odrážania, a zmiernenie Interferencia priameho a odrazeného zvuku z reproduktora (SBIR).

Po aplikácii širokopásmovej absorpcie a keď sú celkové časy doznievania skoro v poriadku, môžu stále pretrvávať problémy v nižších frekvenciách. Pasca Scopus bola navrhnutá špeciálne pre túto potrebu. Môže byť pripevnená priamo do rohu na reguláciu nízkofrekvenčného dozvuku, pripevnená/položená na „kritické miesta“ na tlmenie nulových a vrcholových bodov.

Typické širokopásmové riešenia sú veľmi hrubé, aby zvládli veľmi nízke frekvencie, niekedy sú nepraktické a môžu dokonca aj pretlmiť vyššie frekvencie. Iné vrstvené membránové absorbéry nemajú problém s vysokou frekvenciou, ale napriek tomu sú relatívne široké a väčšinou absorbujú pri 1kHz. Pasce Scopus Traps nemajú žiaden z týchto problémov. Fungujú iba v želanom rozpätí, pričom sa nedotýkajú stredných a vysokých frekvencií, a neutlmia jednoducho Vašu miestnosť.

Pasca GIK Acoustics Scopus posúva elimináciu nízkej hranice na novú úroveň s maximálnou cielenou absorpciou za využitia membránového dizajnu so vzduchotesnou komorou. Predstavte si ju ako opačný bubon. Keď udriete na bubon, ozve sa zvuk na základe masy hlavy, veľkosti a hĺbky tela bubna. V pasci Scopus tento zvuk zasiahne „hlavu“ a spôsobí pohyb membrány, absorbuje energiu na základe masy membrány a hĺbky utesnenej dutiny.

Pasce Scopus Trap sú k dispozícii v troch rôznych vyhovtoveniach, ktoré pokrývajú frekvenčnú škálu od 35Hz do 125Hz. Stredné frekvencie sú 40Hz, 70Hz a 100Hz. Je to dokonalý doplnok pre miestnosti, ktoré už majú širokopásmovú elimináciu, ale ešte stále vyžadujú cielenú absorpciu bez absorpcie frekvencií nad 125Hz. Všetko dokopy je tenšie ako 10 cm!


GIK Acoustics ponúka aj možnosť nastavenia pasce Scopus na dosiahnutie akejkoľvek frekvencie, ktorú potrebujete (cenovú ponuku si prosím vyžiadajte e-mailom alebo telefonicky). Pre cielenú profesionálnu elimináciu odrazu basov viď sériu GIK Acoustics Scopus (Tuned) Trap.


Vlastnosti:

NOVINKA! Teraz v ponuke 9 štandardných farieb: špinavo    biela, biela, čierna, sklená, mäta, piesková, sivá, červená,    modrá

• 100% tlaková absorpcia

• 3 štandardné možnosti, ktoré pokrývajú 30Hz až 135Hz

• profesionálny dizajn a výroba

• stopa 60cmx60cm pre flexibilné montovacia pozície

• jednoduché zavesenie alebo stohovanie

• testované v laboratóriu

• úzke, cielene rozmedzie absorpcie (< 1 oktáva)

• možnosť ladenia na mieru

Doprava v rámci Európy zdarma!

GIK Acoustics Scopus Tuned Trap GIK Acoustics Scopus Tuned Trap GIK Acoustics Scopus Tuned Trap