Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2022 Zalan Schuster

ZS Acoustics

D/A prevodníky:

B.M.C. Audio Pure DAC - NOVINKA!


Excelentný digitálne-analógový prevodník?


Viac: symetrický DAC so zosilňovačom pre slúchadlá a predzosilňovačom najvyššej úrovne.


Pure DAC je digitálne-analógový prevodník najvyššej kvality, kombinovaný s funkciou predzosilňovača, symetrickým zosilňovačom slúchadiel na referenčnej úrovni, inovatívnym CI prúdovo-napäťovým prevodníkom a exkluzívnou a bezstratovou B.M.C. DIGM reguláciou hlasitosti (Discrete Intelligent Gain Management).


Zosilňovacie stupne sú integrovanou súčasťou prúdovo-napäťového prevodníka, cesta signálu je tak kratšia a vyhneme sa nepotrebných zosilňovacích stupňov. Vo všetkých zosilňovačoch je použité exkluzívne LEF zapojenie B.M.C., ktoré spracováva prúd a napätie oddelene a nepripustí vznik skreslenia, takže korekcie spätnou väzbou nie sú potrebné, čo pridáva na kvalite zvuku.


Pure DAC má oddelené nastavenie hlasitosti pre vetvy linky a slúchadiel, má asynchrónny USB vstup, ktorý podporuje reprodukciu hudby s vysokým rozlíšením, má vstupy digitálny AES/EBU, koaxiálny, Toslink (štandardizovaný optický prepojovací systém) a B.M.C.-Link (optické prepojenie pre B.M.C. výkonové zosilňovače).


Symetrický výstup je kompatibilný s exkluzívnou CI technikou (Current Injection) od B.M.C., ktorá ešte zlepšuje čistotu signálu a dynamiku pre realistickú reprodukciu hudby.   


1498 € / ks       vynikajúci cena/výkon


záruka: 2 roky