Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2022 Zalan Schuster

ZS Acoustics

GIK Acoustics Tri-Trap

Mnoho štúdií, domácich kín a posluchárni používajú v rohoch penu, ktorá je neatraktívna a oveľa menej účinná na absorpciu zvukových vĺn ako akustické panely. Naši zanietení zvukoví inžinieri vyvinuli atraktívnejší a účinnejší produkt – GIK Acoustics Tri-Trap.

Pasca basov Tri-Trap je jednou z našich najúčinnejších pascí basov a zaberá oveľa menej podlahovej plochy. Tri-Trap je vyhotovená s pevným jadrom, voľne stojaca a schopná udržať váhu až 22,7 kg. Pasca Tri-Trap má čistý a profesionálny dizajn, preto nie je nutné montovať ju na stenu alebo do rohov a je stohovateľná od podlahy až po strop.

Pasca Tri-Trap, ako všetky pasce basov GIK Acoustics, bola testovaná v prestížnom zvukovom laboratóriu Riverbank Acoustical Laboratory a vykazovala skutočné efekty na frekvencii 50Hz a nižšie. Pasca Tri-Trap bola efektívne navrhnutá na väčšiu absorpciu nízkej hranice, ale výborne absorbuje aj hornú hranicu frekvencie, pričom vytvára hladkú absorpciu zvuku od 50Hz do 5000Hz. Inštalácia našich pascí Tri-Trap má za výsledok úžasne vyváženú miestnosť, ktorá je vhodná aj pre najkritickejšieho poslucháča.

Pasca Tri-Trap je vyrobená z materiálov rovnakej kvality ako ostatné pasce basov GIK Acoustics. Tri-Trap je vyrobená tak, aby splynula so stenou, je prenosná, stohovateľná a dostupná. Vyzerá úžasne a uspokojí aj oko toho najcitlivejšieho interiérového architekta, nevyžaduje vôbec žiadnu inštaláciu, lebo dokonale pasuje do rohu, kde maximálne absorbuje zvuk. Pasca Tri-Trap vo Vašej miestnosti zaberie oveľa menej miesta ako typické riešenie rohového priestoru akustickým panelom a absorpcia zvuku je oveľa kvalitnejšia.


Všetky produkty GIK Acoustics sú testované a certifikované špičkovým pracoviskom akustických meraní Riverbank

Acoustical Laboratories (RAL). Pre zobrazenie výsledkov testovania vo formáte PDF kliknite sem:

Tri-Trap Absorption Test