Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

CD, DVD, Blue-ray prehrávače:

Lyngdorf CD-2


Navrhnutý, vyvinutý a vyrobený v Dánsku, čistý zvuk CD-2 poskytuje neprekonateľný výkon očakávaný od produktu Lyngdorf Audio. Vyvinutý zo skúseností získaných z digitálnych zosilňovačov a CD prehrávačov Lyngdorf Audio s viacerými oceneniami, je jedným z najlepších zvukových čistých audio CD prehrávačov na trhu.


PURE AUDIO CD


CD-2 je určený len na zvuk a z tohto dôvodu je použitie čistého zvukového zariadenia jednoduchšie a lepšie. Všetky multiformátové jednotky sú založené na konštrukciách videa a na hodinách a výstup zvuku je potom opätovne odobratý (nekontrolovateľný) do hodín výstupu zvuku. Mnohí si vyberajú optimalizáciu hodín na samotnej jednotke, ale bez ohľadu na to, čo robíte, je ťažké ovládať potenciál zeme a riadiaca doska motora vyvoláva šum.

Filozofia spoločnosti Lyngdorf Audio spočíva v získaní čo najčistejšieho audio signálu a optimalizácii založenej na presnom systéme hodiniek Lyngdorf Audio. Na základe predchádzajúcich prác s prehrávačmi CD a plne digitálnymi zosilňovačmi vieme, čo robia a nedajú hodiny. Kľúčom je nízky fázový šum v audio pásme.


2390 €    Cena verzie: strieborná/šedá


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


Stiahnite si manuál