Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2022 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Siegenia Aubi Aeropack

Nástenné vetriace zariadenie, ventilácia v dome alebo byte.

Hlučné okolie s leteckou dopravou, zvýšený hluk z ulice alebo zo železničnej dopravy robia z prísunu čerstvého vzduchu rušivý faktor. SIEGENIA-AUBI ponúka riešenie overené na mnohých veľkých projektoch:  nástenný vetrák AEROPAC so zvukovou izoláciou, ktorý zabezpečuje prísun čerstvého vzduchu a pritom tlmí hluk zvonku.

Prístroj absorbuje vonkajší hluk rovnako dobre ako približne 40 cm hrubá stena (>50 dB) a pracuje takmer nehlučne - vlastný hluk prístroja je 25 dB(A). Je dokonale vhodný dokonca aj do spálne.

Nástenný vetrák Aeropac ponúka aj ďalšiu výhodu: filtrovanie vzduchu. Čerstvý vzduch zvonka je filtrovaný jedným z filtrov, ktoré sa k zariadeniu dodávajú: G3 - prachový filter, F5 - peľový filter a filter jemného prachu a  aktívny uhlíkový filter (filter výfukových plynov a zvláštnych pachov).

Okrem rôznych farebných vyhotovení pre dokonalú integráciu do každého užívateľského prostredia prináša ďalšie výhody: časovač, prehľadný a komfortný displej, indikátor výmeny filtra, ľahko vymeniteľnú kazetu s filtrom a regulovateľný objem výmeny vzduchu do max. 180 m3/h.

 

Ovládanie prístroja prebieha celkom jednoducho prostredníctvom kruhového tlačidlového ovládača.


Kompletne inovovaný nástenný vetrák AEROPAC predstavila firma SIEGENIA-AUBI na výstave BAU 2009 v Mníchove. Vetrák ocenený medzinárodnou cenou za dizajn Plus X v kombinácii so zvukovo izolovanými oknami robí zo štyroch stien znovu miesto pokoja a relaxácie.

cena zariadenia:                377,- Eur/ks + 20% DPH


Kliknite na Brožúru                      umiestnenie

Siegenia Aubi Aeropack Siegenia Aubi Aeropack
Siegenia Aubi